SOBELENDİM

Sevgili Tarifbahçesi beni sobelemiş. Elimden geldiğince bende şu ardaşlarımı tanıtayım sizlere.

 

Öncelikle hemşerim www.blogcu.com/mugla48 Nalan" ı tanıtayım. Aramıza yeni katılanlardan. Kendisi şirin bir sahil beldemizde hemşirelik yapıyor. Yeni yeni yemeklerini, el becerilerini tanıyacağız. Ben kendisini biraz cesaretlendirmek istiyorum buradan. Hadi Nalan bekliyoruz güzel yöresel yemeklerini ve el becerilerini.

 

Sonra geliyoruz www.blogcu.com/deryadanlezzetler Derya kendisi hem komşum hem arkadaşım olur. Beni blogcu ile tanıştıran ve teşvik eden kişi. Yemeklerini tabiki ben şanslı biri olarak tadarak görüyor ve yorum yapıyorum. Genelllikle yaptığı bütün yemeklerden tadına bakıyorum. Aynı zamanda kızı ile benim çocuklarım arkadaş, dolayısıyla hergün görüşürüz. Teşekkürler Derya.

 

Şimdi de www.blogcu.com/sofradakiler - sevgili Özlem, yemekleri hep yapabileceğimiz türden, yapımı kolay, malzemeleri bulunabilen malzemelerden. Ziyaret edin şu ana kadar neler kaçırdığınızı görebilesiniz.

 

Sırada www.denizesintisi.com Ebru yu yeni tanıdım. Kendisi ziyaretime gelip yorum bırakmış. Çok memnun oldum. Sitesinde değişik, nefis yemekler görebilir, günün menüleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ben Patates çorbasını denedim. Denediğim ilk gün arkadaşım gelmişti oda evde misafirleri için denemiş ve çok beğenmişler. Böylelikle yemeklerinin tadını almış oldum. Sizlerde ziyaretine gidin memnun kalacaksınız.

 

Son olarak www.blogcu.com/sibelinmutfagi  Sevgili Sibel Ankara"dan oturuyor. Sitesini sürekli ziyaret eder, değişik neler yapmış onlara bakarım. Sağolsun güzel tariflerinden ve Ankara"nın güzelliklerinden bizleri mahrum bırakmıyor. Çalışan biri olarak sitesini ihmal etmediğini fark ettim. Çalışan annelik çok  zor, iki işi bir arada yapan bütün anneliri ve Sibel"i  kutluyorum buradan.

 

Tanıtmadıklarım bana kırılmasınlar. Şimdilik bu kadar, çünkü çıkmam gerekiyor. Bütün arkadaşlar hepinizi seviyor ve mümkün olduğunca, vakit buldukça ziyaretlerinize gelmeye çalışıyorum.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !