MİMLENMİŞİM

Sevgili Ofisyemekleri ve Deryadanlezzetler  (arkadaşım Derya) ikisi birden beni mimlemişler. Bu mimlenme olayı ile birbirimizi daha yakından tanışımış olacağız sanırım.

 

 

İsmim Sevgül. 1966 Yılında Muğla"da doğdum. Ortaokulu da Muğla"da bitirdikten sonra Almanya"ya gittim. Üç yılda Almanya"da yaşadım. 1983 Yılından beri İstanbul"da yaşıyorum. Artık İstanbul tutkunu oldum diyebilirim. Buradan ayrılsam herhalde başka yerlerde yaşamak epey zor gelecek gibi. 16 yıldır evliyim. Evlendikten sonra beş yıl daha çalıştım(kısmetse 2008 Ocak ayında emekli olacağım). Beş yıl sonra ilk çocuğumu dünyaya getirdim. Şu anda 12 yaşında 6, sınıfa giden oğlum Aydın en büyükleri. Beşyıl sonra ikinci çocuğum oldu. Onun ismi Altay, daha Altay 11 aylıkken kızıma hamile kaldım.  Bu arada açık liseyi ve Açıköğretim Fakültesini Halkla İlişkiler bölümünü bitirdim (hem çocuklarımı büyüttüm hem okulu bitirdim).Aysu şimdi 4 yaşında. Bütün zamanımı çocuklarım alıyor diyebilirim.

 

Mayıs 2006"da arkadaşım ve komşum Deryadanlezzetler (Derya)"nın teşvikiyle Zeytintanesi olarak blogcular arasına katıldım. Vakit buldukça yaptığım ve yine arkadaşlarımın da yaptığı değişik lezzetleri sizlerle paylaşmak için. Benim için iyide oluyor. Oyalanıyorum. Sizlerle yeni dostluklarım oluştu ne kadar sanal olsada gerçek gibi. Hepinize teşekkür ediyorum.

 

Bende tarifbahcesi  illedeyemek blogcu arkadaslarımı mimledim.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !